služby na míru

Čeká Vás důležitá životní událost, potřebujete podtrhnout Vaši vizitku osobitým stylem nebo Vám "jen" překypuje skříň věcmi, které nenosíte? Jsem tady.

„Chci, aby lidé vnímali oblečení jako projev své osobnosti,
našli vnitřní odvahu, vážili si sebe a byli přísní vůči tomu,
co a proč na sebe oblékají.”

- Kami Vodochodská -

mentoring

Cesta za módní svobodou, zdravou jistotou svého sebevyjádření, příjemného komfortu při nošení, stejně jako radostná menší či větší hra s kombinováním kousků z vaší vlastní skříně je proces. Na této cestě často stojí mnoho strachů, bloků, pocitů nedokonalosti našeho těla, neznalosti textilního světa materiálů. Vkus a z něj plynoucí styl je dovednost, k níž lze dojít. Není se čeho bát! Jen toho, že nikdy neobjevíte své módní já a onu výhru z toho vyplývající ...

slow styling

Orientovat se v široké nabídce udržitelnějších produktů a rozpoznat značky, jejichž marketing je pouze natřen nazeleno je náročné. Společně projdeme vaše reálné oděvní potřeby a přání, hodnoty, které by produkty měly splňovat a sestavený nákupní seznam konkrétních položek pak bude vaším průvodcem za smysluplnějším šatníkem.

Potřebujete zajistit styling na osobní, firemní, reklamní focení v duchu hodnot udržitelnosti? Tento kreativní proces miluji a díky mnohaletým zkušenostem z pozice stylistky se poperu, troufnu si tvrdit, s ledasčím. Vždyť i Popelka dokázala večerní róbu vměstnat do oříšku.

analýza šatníku

Často se setkávám s tím, že se lidé cyklí v pohledu sami na sebe jako jedinečnou osobnost, při výběru oblečení, obuvi i doplňků pak sahají na stále stejné či podobné, často ne zcela funkční kousky a svůj šatník nemají rádi tak, jak by mohli.

Jednou návštěvou dokážeme často odhalit, kde se cyklíme, kde je náš šatník obsahově nevyvážený, jak (ne)znalost textilních vláken ovlivňuje výběr oblečení a tím i jeho kvalitu, náš pocit, vzhled a trvanlivost daných kousků. Odhalí správný či naopak špatný směr výběru osobních barev, vhodnosti střihů pro náš proporční typ i to, na kolik umíme či neumíme využívat plný potenciál kombinatoriky obsahu našich skříní.

Nezapomeňte – kdy jindy, když ne teď,
a kdo jiný, když ne Vy? 

- Kami Vodochodská -

nebojte se přát si, napište mi