(ob)Daruj

Individuální poradenství
Osobní přístupa práce 1:1

Módní péče od A po Z
Konzultace, asistované nákupy či krejčovina na míru

Benefit 01

dárkový voucher

Obdarovat sebe, nejbližší rodinu či přátele tím o čem dlouho tiše či nahlas mluví či sní? Darovat jim čas jen pro sebe ať je móda baví nebo trápí? Být dárkem je jedna z mých oblíbených činností. I proto, že valná většina módních přání je uskutečnitelná.

Benefit 02

slow pret-a-porter
či mtm model na míru

Jsem vystudovaná textilní návrhářka a krejčovina, specifický svět textilních vláken a materiálů je již přes 20 let mým oblíbeným chutným denním chlebem. Tradiční i ty moderní alternace často neekologických látek. Kouzla tohoto řemesla a kreativní proces vzniku něčeho z ničeho je mému srdci blízký ať jde o úpravu saka po babičce nebo ušití svatebních šatů na míru vaší duši i tělu.

(TÉMĚŘ) KAŽDÉMU JE POMOCI

Jsme tichými hybateli mnohých změn. Jsme učiteli našich dětí. Jsme inspirací pro mnohé lidi v našich nejbližších kruzích, rodinných, osobních i pracovních ... a za 12 let aktivní snahy osvěty a vzdělávání v osobních rozvoji módních znalostí a inteligence už jsme velká rodina.

100+

osobních módních terapií, konzultací
a pomoci naživo či online

2 ml +

ušetřených a lépe investovaných peněz
do módních potřeb

produkty, které si zamilovali jiní a možná budou i vaši oblíbenci

dřevěný strhávač žmolků

Nezbytný pomocník při láskyplné péči nejen o vlněné produkty. 

kšiltovka

Milují ji elegánky, sportačky. K vlněnému kabátu, parce, mikině i simple šatům. Záleží jen na Tobě, jak jaké místo ji ve svém stylu a funkči v šatníku přiřadíš.

etujky a tašky

Podle tvých potřeb, funkční i ve své jednoduchosti, stylová a praktická.